Сади України

Агрофірма «Сади України» була створена в 1989 р

Головним напрямком діяльності АФ за останні роки є вирощування, доопрацювання та реалізація насіння гібридного соняшнику, кукурудзи, сої та пшениці, де фірма має більш ніж двадцятирічний досвід.

Щорічно, протягом останніх 4-х років, насінням соняшнику з маркою «Сади України» засівається площа 600-700 тисяч гектарів, що практично на 30% перевищує посівну площу цієї культури у Франції, де сіється близько 500 тисяч га. Таким чином, наша частка становить 14-16% українських посівних площ соняшнику. Реалізацією продукції займається 16 торгових представництв в Україні та в Росії.

Насіння соняшнику, вироблені в агрофірмі, користуються стійким попитом у країнах ближнього і далекого зарубіжжя, протягом 4-х років вони експортуються не тільки в РФ, але і в Сербію, а звідти реекспортуються в Болгарію, Румунію та інші країни.

Агрофірма «Сади України» працює на аграрному ринку понад двадцять років. Підприємство є визнаним лідером в Україні з виробництва елітних сортів і гібридів сільськогосподарських культур і надійним помічником українських аграріїв. Передові технології і новаторський підхід до аграрного бізнесу зробили компанію одним з великих і відомих в Україні виробників товарної сільськогосподарської продукції.

Кращі товари від Сади України