Pioneer

Компанія DuPont Pioneer - провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в області генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу.

Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи сталого ведення сільського господарства у всьому світі.

Історія компанії DuPont Pioneer в Україні почалася в 1959 році, коли Микита Хрущов відвідав американський штат Айова. Він повернувся в СРСР з чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства. Крім цього, він привіз з собою гібриди кукурудзи торгової марки Піонер®, які придбав у Росуелла Гарста (Roswell Garst), ексклюзивного дистриб'ютора продукції Pioneer і прогресивного в той час фермера. Завдяки цій історичній події в 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні (самозапилені) лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

Виробничий комплекс «Стасі Насіння», що почав локальне виробництво насіння Pioneer, існує більше 5 років, хоча цей всесвітньо відомий бренд відомий на українському ринку вже майже пів сторіччя. З будівництвом і розширенням заводу на Полтавщині компанія DuPont, що, об’єднавшись з Dow Agrosciences™, утворила Corteva Agriscience™, значно наростила обсяги локального виробництва насіння кукурудзи та соняшнику. За останні роки частка локального виробництва у продажах насіння бренду Pioneer в Україні зростає, і в сезоні 2018-2019 року досягла більш як 50% в кукурудзі, і біля 40% - в соняшнику.

 

Кращі товари від Pioneer

P62LE122 Круїзер

Pioneer

5680 грн/міш

P64LE119 (Круїзер)

Pioneer

5978 грн/міш

P64LE121

Pioneer

5018 грн/міш